Deweloper Poz Inwest

Projektujemy, Tworzymy, Budujemy dla Ciebie.

Projektujemy, Tworzymy, Budujemy dla Ciebie. Od wielu lat wsłuchujemy się w Twoje potrzeby. Jak lubisz mieszkać, w jakich przestrzeniach czujesz się komfortowo, jak spędzasz wolny czas, jakie są Twoje sposoby na relaks i odpoczynek, co jest ważne dla ciebie w życiu codziennym? Na te i wiele innych pytań poznajemy odpowiedzi i z roku na rok udoskonalamy nasze projekty. Tworzymy tak, aby Tobie żyło się najlepiej!

POZ Inwest

Doświadczony deweloper na rynku Wielkopolskim

Jesteśmy deweloperem na rynku Wielkopolskim, posiadamy doświadczenie w sektorach rynku nieruchomości mieszkaniowym oraz handlowo-usługowym. Naszym głównym celem biznesowym jest realizacja najwyższej jakości osiedli mieszkaniowych w prestiżowych lokalizacjach Poznania i okolic.

Atrakcyjna lokalizacja

Inwestycje deweloperskie w Komornikach

Jako deweloper POZ Inwest z Komornikami jesteśmy związani nieprzerwanie już od 20 lat to tutaj posiadamy przepiękne tereny tuż przy Wielkopolskim Parku Narodowym, na których powstaną wyjątkowe miejsca do życia. Inwestujemy w rozwój regionu gminy Komorniki poprzez budowę nowych osiedli wraz z pełną infrastrukturą. Do każdej inwestycji podchodzimy z nowym świeżym pomysłem, który wpisuje się w obecne potrzeby mieszkańców. Zaufało nam już setki rodzin, które właśnie tutaj w Komornikach znalazły swoje wymarzone miejsce na Ziemi.

Ostatnimi realizacjami w tym zakresie są: Osiedle Parkowe, Osiedle Zacisze oraz Domy JAGODOWA w Komornikach pod Poznaniem.

POZ Inwest

Deweloper z segmentu budownictwa luksusowego!

W ostatnich latach spółka rozwinęła segment budownictwa luksusowego pod indywidualne zamówienie klienta, stając się jednym z prężniej rozwijających się deweloperów w regionie z bardzo szerokim portfolio oraz wachlarzem usług.

Domy, mieszkania, obiekty komercyjne - handlowo-usługowe oraz inne inwestycje proponowane przez spółkę, charakteryzuje wysoki standard wykończenia. Wszystkie inwestycje wykonywane są zgodnie z zasadami najwyższej staranności oraz fachowości. Zależy nam, aby każdy klient zamawiający u nas usługę lub oczekujący produktu końcowego był nie tylko zadowolony, ale również skory do powrotu przy kolejnych realizacjach.

Realizacja obiektów komercyjnych w Poznaniu

Poz Inwest zajmuje się również realizacją inwestycji w postaci obiektów komercyjnych, takich jak: biurowce i centra handlowe. Ostatnią realizacją w tym zakresie jest Galeria Handlowa A2 w Poznaniu.

GALERIA A2

Doradztwo w branży deweloperskiej

Dzięki wieloletniej obecności w branży deweloperskiej, spółka zajmuje się także doradztwem. Od stadium przygotowania inwestycji - diagnozując proponowane nieruchomości i opracowując strategię działania jak i podczas realizacji projektu, gwarantując przy tym profesjonalizm i efektywność. Zapewniamy również doradztwo prawne.

SKONTAKTUJ SIĘ
POZ Inwest

Dlaczego POZ Inwest?

1
Stwórz z nami swoją przestrzeń

Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i wdrażamy wspólnie rozwiązania dla Twojego domu.

2
Wybieramy najlepsze lokalizacje dla Twojego komfortu i relaksu

Budujemy blisko natury i terenów leśnych, jednocześnie zapewniając mieszkańcom komfortowy dojazd do centrum Poznania.

3
Doradzamy przy zakupie mieszkania lub domu

Wspólnie szukamy idealnych rozwiązań mieszkaniowych dopasowanych do Twoich wymagań i priorytetów życiowych.

Poznaj nas lepiej

Nagrody i certyfikaty