Domy i mieszkania w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego

Cicha i spokojna lokalizacja zaledwie 10km od Poznania.

Mieszkania w zabudowie szeregowej dwulokalowej

Osiedle Zacisze w Komornikach pod Poznaniem

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej

Osiedle Zacisze Komorniki pod Poznaniem
Atrakcyjna lokalizacja

Nowe domy i mieszkania w Komornikach pod Poznaniem

Osiedle Zacisze zlokalizowane w Komornikach przy ulicy Krokusowej i Liliowej, zaledwie 10km od Poznania. Cicha i spokojna lokalizacja położenie tuż przy Wielkopolskim Parku Narodowym zapewnia bogate tereny rekreacyjne. Nowa inwestycja obejmuje zespół 23 budynków mieszkalnych, które zaskakują super innowacyjnym designem.

Mocnym atutem Osiedla Zacisze jest bardzo dobre zaplecze Komornik. Blisko osiedla są dwie szkoły podstawowe, przedszkola, sklepy, punkty usług, kościół, nowoczesny budynek Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki, z atrakcyjnym repertuarem i planem zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Nowe mieszkania w Komornikach, są idealną propozycją dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem lub garażem. Mając na uwadze komfort mieszkańców deweloper zaprojektował do każdego mieszkania dwa miejsca postojowe

Nowe domy w Komornikach, są idealną propozycją dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne i funkcjonalne wnętrza oraz chwile spędzone z rodziną we własnym ogrodzie. Nowa inwestycja jest ostatnią linią zabudowy na Osiedlu Zacisze, a za nią roztacza się już tylko sielski widok na łąki. Do każdego domu przynależy garaż plus miejsce postojowe.

Na osiedlu powstanie plac zabaw dla dzieci, a dla miłośników sportu i rekreacji przez osiedle przebiegać będzie ścieżka rowerowa.

Etapy budowy osiedla Zacisze

Etapy I - III
Sprzedaż zakończona

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej

Etap IV
W sprzedaży

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej

Cena brutto/m²: od 6 868,97 zł

Dostępne lokale: 1

Powierzchnia domów: 126-126 m²

Data realizacji: 2023-12-31

Zobacz cennik
Etap V
W sprzedaży

Mieszkania w zabudowie szeregowej dwulokalowej

Cena brutto/m²: od 7 917,88 zł

Dostępne lokale: 6

Powierzchnia domów: 51-69 m²

Data realizacji: 2023-11-30

Zobacz cennik
Etap VI
Planowany

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej

Etap VII
Planowany

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej

Wybierz swój dom lub mieszkanie

Plan osiedla Zacisze

Cena brutto/m²:

Powierzchnia użytkowa:

Termin odbioru:

Zobacz plan lokalu

Zielona okolica

Wielkopolski Park Narodowy

Osiedle Zacisze zlokalizowane w pobliżu niezwykle atrakcyjnych terenów leśnych Wielkopolskiego Parku Narodowego, urozmaiconych jeziorami rynny Rosnowsko-Jarosławskiej. Mieszkańcy mają do dyspozycji olbrzymie tereny rekreacyjne, ścieżki dla rowerów i pieszych idealnie na spacer z rodziną. Bliskość natury sprawia, że możemy odpocząć i zrelaksować się słuchając jedynie śpiewu ptaków i szumu drzew. Obszerne tereny leśne blisko miejsca zamieszkania, zapewniają świeże i czyste powietrze, o które tak trudno żyjąc w centrum zatłoczonych miast

Domy bliźniacze

Nowocześnie i funkcjonalnie

W ramach etapu IV inwestycji Osiedla Zacisze oferujemy domy, które idealnie łączą nowoczesną architekturę z funkcjonalnym wnętrzem. Domy bliźniacze na Osiedlu Zacisze oprócz wyjątkowego i wyróżniającego je spośród innych budynków designu mają być przede wszystkim funkcjonalne, przemyślane i praktyczne dla przyszłych mieszkańców. Przestrzenie w  domu są duże i jasne. Dzięki zastosowaniu przeszkleń i dużych tarasów osiągnęliśmy harmonijne połączenie części rekreacyjnej i użytkowej.

Mieszkania w zabudowie szeregowej

Nowocześnie i funkcjonalnie

Etap V na osiedlu Zacisze zakłada budowę dwóch szeregów z podziałem jedynie na parter i piętro. Łącznie powstanie 46 mieszkań. Mała liczba mieszkań gwarantuje kameralne i komfortowe miejsce do życia. Oprócz nowoczesnej bryły i wyjątkowego designu jaką charakteryzuje się nowa inwestycja deweloper zaprojektował funkcjonalny rozkład wnętrz, dzięki czemu mieszkańcy z łatwością wykończą swoje wymarzone mieszkania. 

Domy bliźniacze

Strefa relaksu i zabawy

Każdy dom na Osiedlu Zacisze otoczony jest ogrodem o powierzchni 160-180 m2, który gwarantuje mieszkańcom prywatność. Własny ogród to idealna przestrzeń do odpoczynku i relaksu, a zarazem do pełnych uśmiechu i radości rodzinnych spotkań. Dzieci również znajdą swoją przestrzeń do gry w piłkę i innych zabaw na ogrodzie.

Mieszkania w zabudowie szeregowej

Przestrzeń dla Ciebie

Każde mieszkanie piętrowe na Osiedlu Zacisze, posiadać będzie trzy przestronne balkony. Z kolei mieszkańcy lokali położonych na parterze będą mogli cieszyć się wypoczynkiem we własnych ogrodach, na które wyjście prowadzi zarówno z salonu jak i z sypialni.

Domy bliźniacze

Wysoka jakość

Domy bliźniacze na Osiedlu Zacisze charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Deweloper w standardzie wykończenia zaplanował również wykończenie małej infrastruktury, która obejmuje: podjazdy z kostki brukowej, domofony, obudowa koszy na odpady, numeracja domów oraz skrzynki na listy. Przyszli mieszkańcy już od samego początku mogą cieszyć się w pełni zagospodarowanym obszarem przed swoją posesją. 

Mieszkania w zabudowie szeregowej

Udogodnienia dla mieszkańców

Dużym udogodnieniem dla mieszkańców Osiedla Zacisze są miejsca postojowe dla każdego mieszkańca. Deweloper w standardzie wykończenia zaplanował również wykończenie małej infrastruktury, która obejmuje: podjazdy z kostki brukowej, domofony, obudowa koszy na odpady, numeracja domów oraz skrzynki na listy. Przyszli mieszkańcy już od samego początku mogą cieszyć się w pełni zagospodarowanym obszarem przed swoją posesją. 

Lokalizacja

Osiedle Zacisze w Komornikach k. Poznania

Wszystko w jednym miejscu

Zaletą lokalizacji inwestycji są znajdujące się w niewielkiej odległości centrum handlowe Galeria A2 z licznymi sklepami i restauracjami oraz kompleks sklepów np. Decathlon, salon meblowy Agata, supermarket Auchan czy sklep budowlany Castorama. 

Wszędzie blisko

Deweloper budując domy i mieszkania w Komornikach oferuje przede wszystkim bardzo łatwy i szybki dojazd do centrum Poznania. Ogromną zaletą jest autostrada A2, która umożliwia szybkie połączenie z Poznaniem lub nawet rozpoczęcie dalekich podróży. Dodatkowym atutem lokalizacji Osiedla Zacisze jest doskonale zorganizowana komunikacja miejska. Linia autobusowa nr 716 zawiezie nas prosto na pętlę górczyn, z której pojedziemy już prosto do centrum miasta np. na dworzec główny.

Autostrada A2

Mieszkanie lub dom w Komornikach to świetne rozwiązanie dla wszystkich ceniących szybki i łatwy dostęp do centrum Poznania. Ogromną zaletą jest bliskość węzła komunikacyjnego A2/S5/S11, który umożliwia szybkie połączenie z Poznaniem lub nawet rozpoczęcie dalekich podróży.

Dla Twojego dziecka

Przedszkola i szkoły podstawowe położone blisko domu są ogromnym atutem dla mieszkańców Osiedla Zacisze. Najbliższa szkoła oddalona jest zaledwie 5 min spacerem od osiedla. Jako rodzic masz komfort podczas wypełniania codziennych obowiązków takich jak sprawne odprowadzenie i odebranie dziecka ze szkoły czy przedszkola.

Czerwona torebka

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedla Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal w odległości 850 m znajduje się dobrze rozwinięty plac handlowy "Czerwona torebka", w którym możemy skorzystać z wielu usług m.in.: • Piekarnia - cukiernia „Nowaczyk” • Piekarnia Rawa • Sklep Spożywczy „Pełny koszyk” • Warzywniak • Sklep mięsny • Pizzeria „Pracownia Pizzy” • Apteka • Fryzjer • Sklep zoologiczny • Szewc • Pralnia

Aktualności

Wszystkie aktualności
Gotowe miejsca postojowe przed szeregiem przy ul. Krokusowej

Gotowe miejsca postojowe przed szeregiem przy ul. Krokusowej

W kwietniu 2023 roku zakończono podjazdy z kostki brukowej przy ul. Krokusowej, które będą pełnić funcję miesjc postojowych dla przyszłych mieszkańców. Budynek z wykończoną elewacją oraz zagospodarowanym obszarem od frontu nabiera kształtów i prezentuje się już całkiem atrakcyjnie. Do dopełnienia całej infrastruktury pozostało jeszcze osadzenie latarni, wykonanie zabudowy miejc na odpady oraz skrzynek elektrycznych.
Czytaj dalej
Lokalizacja

Dlaczego Komorniki k. Poznania?

Komorniki są jedną z najdynamiczniej rozwijających się demograficznie gmin Polski. Gmina Komorniki należy do najlepiej rozwiniętych gospodarczo gmin aglomeracji poznańskiej. W ostatnich czasach mocno rozwinęła się infrastruktura oświaty i edukacji w Komornikach powstało kilka szkół podstawowych oraz przedszkoli. Władze gminy dbają również o rozwój swoich mieszkańców, w 2019 roku powstało Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki, z atrakcyjnym repertuarem i planem zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Mieszkańcy na co dzień bardzo cenią sobie szybki dojazd do Poznania dużym atutem jest również świetnie zorganizowana komunikacja miejska: linia nr 702, która kończy swój bieg na poznańskiej pętli Górczyn oraz linia nr716, która zawiezie nas prosto na pętle Junikowo w Poznaniu.

Galeria

Kontakt z działem sprzedaży

Biuro sprzedaży na terenie osiedla
ul. Chabrowa 25, 62-052 Komorniki
Newsletter

Nowości i promocje prosto na maila

Wybierz dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:

Zobacz pozostałe nasze inwestycje