Nowoczesna i funkcjonalna przestrzeń

Powierzchnia użytkowa domów od 110 do 130 m2.

Domy w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego

Cicha i spokojna lokalizacja zaledwie 10km od Poznania.

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej

Osiedle Zacisze Komorniki pod Poznaniem

Aktualności

Wszystkie aktualności
Gotowe miejsca postojowe przed szeregiem przy ul. Krokusowej

Gotowe miejsca postojowe przed szeregiem przy ul. Krokusowej

W kwietniu 2023 roku zakończono podjazdy z kostki brukowej przy ul. Krokusowej, które będą pełnić funcję miesjc postojowych dla przyszłych mieszkańców. Budynek z wykończoną elewacją oraz zagospodarowanym obszarem od frontu nabiera kształtów i prezentuje się już całkiem atrakcyjnie. Do dopełnienia całej infrastruktury pozostało jeszcze osadzenie latarni, wykonanie zabudowy miejc na odpady oraz skrzynek elektrycznych.
Czytaj dalej
Atrakcyjna lokalizacja

Nowe domy w Komornikach pod Poznaniem

Domy bliźniacze na Osiedlu Zacisze zlokalizowane w Komornikach przy ul. Liliowej i Wielocha, zaledwie 10km od Poznania. Cicha i spokojna lokalizacja, położenie tuż przy Wielkopolskim Parku Narodowym zapewnia bogate tereny rekreacyjne. Nowa inwestycja obejmuje 10 budynków w zabudowie bliźniaczej, które zaskakują nowoczesną bryłą i innowacyjnym projektem.

Mocnym atutem Osiedla Zacisze jest bardzo dobre zaplecze Komornik. Blisko osiedla są dwie szkoły podstawowe, przedszkola, sklepy, punkty usług, kościół, nowoczesny budynek Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki, z atrakcyjnym repertuarem i planem zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Nowe domy w Komornikach, są idealną propozycją dla tych, którzy cenią sobie nowoczesne i funkcjonalne wnętrza oraz chwile spędzone z rodziną we własnym ogrodzie. Nowa inwestycja jest ostatnią linią zabudowy na Osiedlu Zacisze, a za nią roztacza się już tylko sielski widok na łąki. Do każdego domu przynależy garaż plus miejsce postojowe.

Na osiedlu znajduje się plac zabaw dla dzieci, a dla miłośników sportu i rekreacji przez osiedle przebiegać będzie ścieżka rowerowa.

Etapy budowy osiedla Zacisze

Etapy I - III
Sprzedaż zakończona

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i szeregowej

Etap IV
W sprzedaży

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej

Cena brutto/m²: od 6 868,97 zł

Dostępne lokale: 1

Powierzchnia domów: 126-126 m²

Data realizacji: 2023-12-31

Zobacz cennik
Etap V
W sprzedaży

Mieszkania w zabudowie szeregowej dwulokalowej

Cena brutto/m²: od 7 917,88 zł

Dostępne lokale: 6

Powierzchnia domów: 51-69 m²

Data realizacji: 2023-11-30

Zobacz cennik
Etap VI
Planowany

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej

Etap VII
Planowany

Domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej

Wybierz swój dom

Plan osiedla Zacisze

Cena brutto/m²:

Powierzchnia użytkowa:

Termin odbioru:

Zobacz plan lokalu

Aktualizacja danych z dnia 2024.07.23.
Aktualnie w sprzedaży dostepny jest 1 dom.
Zielona okolica

Wielkopolski Park Narodowy

Osiedle Zacisze zlokalizowane w pobliżu niezwykle atrakcyjnych terenów leśnych Wielkopolskiego Parku Narodowego, urozmaiconych jeziorami rynny Rosnowsko-Jarosławskiej. Mieszkańcy mają do dyspozycji olbrzymie tereny rekreacyjne, ścieżki dla rowerów i pieszych idealnie na spacer z rodziną. Bliskość natury sprawia, że możemy odpocząć i zrelaksować się słuchając jedynie śpiewu ptaków i szumu drzew. Obszerne tereny leśne blisko miejsca zamieszkania, zapewniają świeże i czyste powietrze, o które tak trudno żyjąc w centrum zatłoczonych miast

Domy bliźniacze

Nowocześnie i funkcjonalnie

W ramach etapu IV inwestycji Osiedla Zacisze oferujemy domy, które idealnie łączą nowoczesną architekturę z funkcjonalnym wnętrzem. Domy bliźniacze na Osiedlu Zacisze oprócz wyjątkowego i wyróżniającego je spośród innych budynków designu mają być przede wszystkim funkcjonalne, przemyślane i praktyczne dla przyszłych mieszkańców. Przestrzenie w  domu są duże i jasne. Dzięki zastosowaniu przeszkleń i dużych tarasów osiągnęliśmy harmonijne połączenie części rekreacyjnej i użytkowej.

Domy bliźniacze

Strefa relaksu i zabawy

Każdy dom na Osiedlu Zacisze otoczony jest ogrodem o powierzchni 160-180 m2, który gwarantuje mieszkańcom prywatność. Własny ogród to idealna przestrzeń do odpoczynku i relaksu, a zarazem do pełnych uśmiechu i radości rodzinnych spotkań. Dzieci również znajdą swoją przestrzeń do gry w piłkę i innych zabaw na ogrodzie.

Domy bliźniacze

Wysoka jakość

Domy bliźniacze na Osiedlu Zacisze charakteryzuje wysoka jakość wykonania. Deweloper w standardzie wykończenia zaplanował również wykończenie małej infrastruktury, która obejmuje: podjazdy z kostki brukowej, domofony, obudowa koszy na odpady, numeracja domów oraz skrzynki na listy. Przyszli mieszkańcy już od samego początku mogą cieszyć się w pełni zagospodarowanym obszarem przed swoją posesją. 

Domy Bliźniacze

.
Lokalizacja

Osiedle Zacisze w Komornikach k. Poznania

Wszystko w jednym miejscu

Zaletą lokalizacji inwestycji są znajdujące się w niewielkiej odległości centrum handlowe Galeria A2 z licznymi sklepami i restauracjami oraz kompleks sklepów np. Decathlon, salon meblowy Agata, supermarket Auchan czy sklep budowlany Castorama. 

Wszędzie blisko

Deweloper budując domy i mieszkania w Komornikach oferuje przede wszystkim bardzo łatwy i szybki dojazd do centrum Poznania. Ogromną zaletą jest autostrada A2, która umożliwia szybkie połączenie z Poznaniem lub nawet rozpoczęcie dalekich podróży. Dodatkowym atutem lokalizacji Osiedla Zacisze jest doskonale zorganizowana komunikacja miejska. Linia autobusowa nr 716 zawiezie nas prosto na pętlę górczyn, z której pojedziemy już prosto do centrum miasta np. na dworzec główny.

Autostrada A2

Mieszkanie lub dom w Komornikach to świetne rozwiązanie dla wszystkich ceniących szybki i łatwy dostęp do centrum Poznania. Ogromną zaletą jest bliskość węzła komunikacyjnego A2/S5/S11, który umożliwia szybkie połączenie z Poznaniem lub nawet rozpoczęcie dalekich podróży.

Dla Twojego dziecka

Przedszkola i szkoły podstawowe położone blisko domu są ogromnym atutem dla mieszkańców Osiedla Zacisze. Najbliższa szkoła oddalona jest zaledwie 5 min spacerem od osiedla. Jako rodzic masz komfort podczas wypełniania codziennych obowiązków takich jak sprawne odprowadzenie i odebranie dziecka ze szkoły czy przedszkola.

Czerwona torebka

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedla Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal w odległości 850 m znajduje się dobrze rozwinięty plac handlowy "Czerwona torebka", w którym możemy skorzystać z wielu usług m.in.: • Piekarnia - cukiernia „Nowaczyk” • Piekarnia Rawa • Sklep Spożywczy „Pełny koszyk” • Warzywniak • Sklep mięsny • Pizzeria „Pracownia Pizzy” • Apteka • Fryzjer • Sklep zoologiczny • Szewc • Pralnia

NOWE DOMY W KOMORNIKACH

Chcesz dowiedzieć się więcej o inwestycji?

Dla zainteresowanych osób przewidzieliśmy możliwość zamówienia wersji elektronicznej folderu z pełniejszą prezentacją naszej oferty.

Lokalizacja

Dlaczego Komorniki k. Poznania?

Komorniki są jedną z najdynamiczniej rozwijających się demograficznie gmin Polski. Gmina Komorniki należy do najlepiej rozwiniętych gospodarczo gmin aglomeracji poznańskiej. W ostatnich czasach mocno rozwinęła się infrastruktura oświaty i edukacji w Komornikach powstało kilka szkół podstawowych oraz przedszkoli. Władze gminy dbają również o rozwój swoich mieszkańców, w 2019 roku powstało Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki, z atrakcyjnym repertuarem i planem zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Mieszkańcy na co dzień bardzo cenią sobie szybki dojazd do Poznania dużym atutem jest również świetnie zorganizowana komunikacja miejska: linia nr 702, która kończy swój bieg na poznańskiej pętli Górczyn oraz linia nr716, która zawiezie nas prosto na pętle Junikowo w Poznaniu.