Domy premium w sąsiedztwie Wielkopolskiego Parku Narodowego

Tuż przy niezwykle atrakcyjnych terenach leśnych urozmaiconych jeziorami rynny Rosnowsko-Jarosławskiej.

Domy Jagodowa w Komornikach pod Poznaniem

Domy z segmentu premium

Domy bliźniacze z ogrodem i przestrzenią do relaksu

Kameralna zabudowa domów bliźniaczych przy ulicy Jagodowej w Komornikach
Atrakcyjna lokalizacja

Nowe domy w Komornikach pod Poznaniem

Atrakcyjne tereny leśnie urozmaicone jeziorami Rynny Rosnowsko-Jarosławskiej. Malownicza natura blisko miasta, wymarzone miejsce do życia dla każdej rodziny. To właśnie nowa inwestycja JAGODOWA położona na skrzyżowaniu ulicy Żwirowej i Jagodowej w Komornikach.

Domy z segmentu premium, które idealnie łączą atrakcyjną lokalizację z wyszukaną architekturą. Domy wolnostojące w zabudowie dwulokalowej mieszczą się w kameralnej okolicy usytuowane w zacisznej otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Jednocześnie lokalizacja inwestycji gwarantuje komfortowy dostęp do infrastruktury miasta.

Nowoczesne i przestronne wnętrza dają olbrzymie możliwości aranżacyjne. Zastosowanie przeszkleń oraz tarasów zapewnia harmonijne połączenie części rekreacyjnej i użytkowej z otaczającą nas przyrodą. Dom z ogrodem i przestrzenią do relaksu idealny dla mieszkańców, którzy cenią sobie ciszę, spokój i komfort życia.

Wyjątkowość domów podkreśla wysoki standard wykończenia budynków oraz mała infrastruktura otaczająca domy. W trosce o środowisko domy na Jagodowej posiadają dodatkowy element standardu wykończenia jakim jest przygotowanie instalacji pod panele fotowoltaiczne dzięki czemu w przyszłości domy mogą być ekologiczne i niedrogie w utrzymaniu.

Wybierz dom

Plan osiedla Jagodowa

Cena brutto/m²:

Powierzchnia użytkowa:

Termin odbioru:

Zobacz plan lokalu

Spełnij marzenia i poczuj
jak jest w Twoim domu
Zielona okolica

Wielkopolski Park Narodowy

Domy JAGODOWA powstają w bezpośrednim sąsiedztwie otuliny Wielkopolskiego Parku Narodowego. Tak blisko miasta…., a jednak wybierając dom na Jagodowej mieszkańcy decydują się na nowe miejsce do życia idealne do odpoczynku i relaksu. Zachęcające do spacerów ścieżki, tereny zielone i panująca tu atmosfera relaksu dają poczucie mieszkania na zacisznym ustroniu.

Przestronne wnętrza

Domy z olbrzymimi możliwościami aranżacyjnymi

POZ Inwest oferuje domy, które idealnie łączą wyszukaną architekturę z funkcjonalnym wnętrzem. Domy bliźniacze przy ulicy Jagodowej mają przestrzeń, która daje olbrzymie możliwości aranżacyjne. Przestrzenie w domu są duże i jasne. Dzięki zastosowaniu przeszkleń i dużych tarasów osiągnęliśmy harmonijne połączenie części rekreacyjnej i użytkowej z otaczającą przyrodą. 

Kameralnie

Kameralna zabudowa domów bliźniaczych

Inwestycja Jagodowa to plan zabudowy jedynie trzech domów bliźniaczych położonych w Otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego co gwarantuje nam niesamowite widoki na tereny leśnie. Okoliczna niewielka zabudowa tworzy kameralną i spokojną atmosferę dzięki, której mieszkańcy mogą odpoczywać i delektować się ciszą w swoim własnym ogrodzie.

Wysoka jakość

Domy z segmentu premium

Domy bliźniacze przy ulicy Jagodowej wyróżnia wysoki standard wykończenia. Deweloper dbając o środowisko oraz wsłuchując się w coraz częstsze potrzeby klientów, w domach z segmentu premium oferuje wyprowadzenie gotowej instalacji pod montaż paneli fotowoltaicznych w przyszłości. Dzięki czemu domy będą generować niskie koszty energii

Lokalizacja

Osiedle Jagodowa w Komornikach k. Poznania

Wszystko w jednym miejscu

Zaletą lokalizacji inwestycji są znajdujące się w niewielkiej odległości centrum handlowe Galeria A2 z licznymi sklepami i restauracjami oraz kompleks sklepów np. Decathlon, salon meblowy Agata, supermarket Auchan czy sklep budowlany Castorama. 

Wszędzie blisko

Deweloper budując domy na JAGODOWEJ oferuje przede wszystkim bardzo łatwy i szybki dojazd do centrum Poznania. Ogromną zaletą jest autostrada A2, która umożliwia szybkie połączenie z Poznaniem lub nawet rozpoczęcie dalekich podróży. Dodatkowym atutem lokalizacji JAGODOWEJ jest doskonale zorganizowana komunikacja miejska. Linia autobusowa nr 702 zawiezie nas prosto na pętlę górczyn, z której pojedziemy już prosto do centrum miasta np. na dworzec główny.

Autostrada A2

Lokalizacja domów przy ulicy Jagodowej i Żwirowej w Komornikach jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich ceniących szybki i łatwy dostęp do centrum Poznania. Ogromną zaletą jest bliskość węzła komunikacyjnego A2/S5/S11, który umożliwia szybkie połączenie z Poznaniem lub nawet rozpoczęcie dalekich podróży.

Lokalizacja

Dlaczego Komorniki k. Poznania?

Komorniki są jedną z najdynamiczniej rozwijających się demograficznie gmin Polski. Gmina Komorniki należy do najlepiej rozwiniętych gospodarczo gmin aglomeracji poznańskiej. W ostatnich czasach mocno rozwinęła się infrastruktura oświaty i edukacji w Komornikach powstało kilka szkół podstawowych oraz przedszkoli. Władze gminy dbają również o rozwój swoich mieszkańców, w 2019 roku powstało Centrum Tradycji i Kultury Gminy Komorniki, z atrakcyjnym repertuarem i planem zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Mieszkańcy na co dzień bardzo cenią sobie szybki dojazd do Poznania dużym atutem jest również świetnie zorganizowana komunikacja miejska: linia nr 702, która kończy swój bieg na poznańskiej pętli Górczyn oraz linia nr716, która zawiezie nas prosto na pętle Junikowo w Poznaniu.

Galeria

Aktualności

Wszystkie aktualności
Drzwi Otwarte POZ Inwest - mieszkania w promocji!

Drzwi Otwarte POZ Inwest - mieszkania w promocji!

W najbliższą sobotę 12 CZERWCA na Osiedlu Zacisze w Komornikach odbędzie się wydarzenie dla wszystkich zainteresowanych inwestycjami POZ Inwest. W naszej ofercie znajdą Państwo mieszkania i domy w Komornikach w komfortowej lokalizacji blisko Poznania oraz terenów leśnych. Dla wszystkich uczestników wydarzenia zaplanowaliśmy OFERTĘ SPECJALNĄ!
Czytaj dalej

Kontakt z działem sprzedaży

Biuro sprzedaży na terenie osiedla
ul. Chabrowa 25, 62-052 Komorniki
Newsletter

Nowości i promocje prosto na maila

Wybierz dowolną liczbę tematów otrzymywanego biuletynu:

Zobacz pozostałe nasze inwestycje