Centrum Handlowe Galeria A2

Centrum Handlowe Galeria A2 to nowoczesny obiekt handlowo-usługowy zlokalizowany w południowej części Poznania w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2, z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta i innych miejscowości Wielkopolski. Korzystny dojazd i usytuowanie Galerii to nie jedyne plusy powstałej inwestycji.

Galeria A2 to połączenie w jednym miejscu firm o charakterze usługowo-handlowym oraz gastronomicznym, które będą rozmieszczone na dwóch poziomach nowoczesnego obiektu. W galerii m.in. działają profesjonalnie wyposażona siłownia Fabryka Formy, najpopularniejszy sklep odzieżowy w Polsce H&M, sklep sportowy Martes Sport, który z powodzeniem otwiera kolejne placówki na terenie kraju. W Galerii A2 funkcjonuje również apteka - Dom Leków. Wśród najemców pojawiają się m.in.: Rossmann, Onyx, Medar Optyk, butiki odzieżowe firm: Chwirot, Futra Iga, Recman, Fashion 77, Bellcaro, Intrigo oraz salon prasowy Inmedio i Teletorium. W Galerii powstały atrakcje dla naszych pociech takie jak Księgarnia Edukacyjna oraz plac zabaw dla najmłodszych. W strefie gastronomicznej gastronomicznej znajduje się Pizzeria Biesiadowo oraz kawiarnie.

Galeria A2 wybudowana przez Firmę POZ Inwest Sp. z o. o. Spółka Komandytowa to miejsce udanych i przyjemnych zakupów dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość, komfort i wygodę. Galerię A2 oddano do użytku w listopadzie 2015 roku. Bardzo szybko i pozytywnie doceniono architekturę budynku. Inwestycja zdobyła 1 miejsce w konkursie „Orły Polskiego Budownictwa” przyznawaną przy honorowym patronacie Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa.

Galeria